Laskavelská vavoda

Laskavelské vavody mají různé barvy a různé  vlastnosti, kdy v buněčných živých spojenstvích těl osob mají vavody  jinou podobu a vlastnosti nežli mají vavody v neživých spojenstvích kapalných, kdy vavody v živých spojenstvích se nikdy nemísí s vavodami v neživých spojenstvích a to ani v případě prochutinství při vypití vavody v neživém skupenství.

Díky různým podobám a vlastnostem vavod jsou vavody, které mohou zmrznout a vavody, které nezmrznou, kdy vavody v živých spojenstvích osob nikdy nemrznou a dále nemrznou některé vybrané druhy vavod v kapalných neživých spojenstvích,

To že některé vavody zmrznou a jiné ne je způsobeno tím, že u vavod které zmrznou dojde ke vzájemné výměně energie do prostředí a energie  z prostředí, ale u vavod, které nezmrznou ke vzájemné výměně energie s prostředím nedochází, vavoda si zachová svoji vlastní energii i teplotu, nezávisle na teplotě v prostředí a tudíž nezmrzne.

Různé barvy vavod informují i o jejich různých vlastnostech a o jejich základních různých teplotách, které si vavody samy uchovávají v běžném prostředí.

bílá vavoda: základní teplota 8 stupňů celsia, čirá vavoda: stupně celsia se přizpůsobují k teplotě okolí,  modrá vavoda: základní teplota 28 stupňů celsia, fialová vavoda: základní teplota 39 stupňů celsia, růžová vavoda: základní teplota 44 stupňů celsia , žlutá vavoda: vlnově střídavá teplota 39 a 44 stupňů celsia s perličkovým efektem. U všech vavod je teplota základní upravitelná pouze speciálními zchlazovači a nebo ohřívači.

 

srovnani nastaveni11a1