Laskavelské samospokojenství

K samospokojenství dochází pokud si sám vaječník u dospělé ženy či muže vyvolá vyprodukování vlastní genetické aktivační emulze k  aktivaci vajíčka a správný růstu dítěte poté kontroluje kontrolněopravné prostředí genů, které obsahuje každé vajíčko.

Samospokojenství se vyvolává konzumací  pěti různých lístů stromů spokojenek, tvořící spolu barvy duhy a tyto lísty se konzumují každý den po dobu 8 dní  v případě, že jednotlivec má zájem mít dítě bez potřeby partnerského vztahu.

Lísty spokojenek  jsou určeny jak mužům tak ženám, kdy muž se při volbě sníst lísty spokojenek  stává ženou. Konzumování lístů spokojenek je pouze  doplňkovým vyvoláním samospokojenství, kdy samospokojenství může dosáhnout každý i tím, že po dobu 8 dnů nebude pít ani ochutnávat lísty, kdy dovoleny ochutnávat jsou v těchto osmi dnech pouze ony lísty spokojenek, ale jejich ochutnávání není podmínkou. Energetická oblast těla, která není závislá na pití a jídlu toto vyhodnotí jako žádost o samospokojenství a po době dalších 8 dnů dojde k samospokojenství jak u žen, tak u mužů, kdy muž se při této volbě o samospokojenství stává ženou. V této další době 8 dnů si může každý udělat samospokojenský test, aby zjistil den úspěšného samospokojenství a po úspěšném samospokojenství, může opět každý jíst, pít a ochutnávat všechny lísty.

U samospokojenství má první dítě stejné prospokojí jako má rodič a následující dítě u samospokojenství má prospokojí druhé populační skupiny to znamená že ženě se u samospokojenství narodí první holčička a následně chlapec, zatímco muži se u samospokojenství narodí první chapec a následně holčička. Obě děti se u samospokojenství vždy podobají svému rodiči.